Analyzujeme potencionálne bezpečnostné útoky na vaše IT a navrhujeme opatrenia

Soc danubepay službaSoc danubepay služba

Ako funguje DanubePay SOC

Princíp spočíva vo vyhodnocovaní logov zo systémov a aplikácií zákazníka a ich korelácia (spájanie) v reálnom čase. Logy sa posielajú bezpečným spôsobom na spracovanie do DanubePay SOC, kde sú na to pripravené potrebné technológie.

Náš bezpečnostný analytik vyhodnocuje všetky udalosti a keď zaznamená podozrivé správanie, okamžite informuje kontaktnú osobu zákazníka. V prípade potreby nastáva hĺbková bezpečnostná analýza a návrh opatrení.

Doplnkovou službou SOC je pravidelný monitoring IT infraštruktúry zákazníka na zraniteľnosti, konzultácie k výsledkom a návrh opatrení.

Ikona infrastruktury
it infraštruktúra zákazníka
ikona sluzby danubepay soc
Danubepay SOC
ikona komunikacie
kontaktná osoba zákazníka
Mám záujem o službu DanubePay SOC
SOC danubepay výhody služby

Výhody služby DanubePay SOC

DanubePay SOC je postavený na koncepte „bezpečnosť ako služba“ (SaaS - Security as a Service), ktorý prináša zákazníkovi veľké výhody oproti budovaniu a prevádzke vlastného bezpečnostného monitoringu. 

V prvom rade je to možnosť sústrediť sa na vlastný biznis a vlastných zákazníkov.

Ďalej je to významné zníženie nákladov a úsilia, ktoré by ste museli investovať do vybudovania vlastného bezpečnostného monitoringu (technológie a ľudia). Pri aktuálnom nedostatku odborníkov na kybernetickú bezpečnosť je to takmer neprekonateľná výzva. Veľkou výhodou je aj rýchlosť nasadenia, akú vám umožňuje iba koncept SaaS, stabilná prevádzka, nepretržitá aktualizácia a v neposlednom rade aj zdieľanie know-how (sami využívame služby SOC pre potreby DanubePay).

Ďalšie užitočné informácie o SOC

Používame špičkové technológie

Na spracovanie logov a monitoring IT infraštruktúry používame špičkové enterprise technológie, ktoré sú lídrami vo svojich odvetviach. Umožňujú nám rýchlo reagovať na potreby zákazníkov.

  • Špecializácia na spracovanie citlivých dát
  • Bezpečnostná certifikácia PCI DSS
  • 5 ročné praktické skúsenosti
  • Špičkové entrerprise technológie
  • Certifikovaný personál
  • Nižšie náklady na IT bezpečnosť
  • Rýchle nasadenie

Prečo DanubePay SOC

Koncept SaaS (Security as a Service) prináša veľa výhod a pre spoločnosti pôsobiace na menších trhoch, napr. v regióne strednej Európy, je často jedinou možnosťou, ako kvalitne pokryť oblasť bezpečnostného monitoringu. Keď sa už rozhodnete ísť touto cestou je dôležité vybrať si správneho partnera, ktorému môžete dôverovať.

DanubePay SOC je správna voľba pre tých, ktorí hľadajú stabilného partnera so silným zázemím, špičkovými technológiami, dlhoročnými praktickými skúsenosťami a hlavne vysokou bezpečnosťou spracovania citlivých informácií.